Svatební fotograf na Mauriciu – Nat & Jude

svatební fotofraf Nat & Jude na Mauriciu

Je nám ctí představit Vám jednu z nejlepších dvojic profesionálních svatebních fotografů na Mauriciu: Nathalie & Jude Hardouin, se kterými exkluzivně spolupracujeme.

Nat & Jude jsou profesionální svatební fotografové, kteří na Mauriciu fotí svatby již víc jak deset let. Jejich bohaté zkušenosti s náročnými zákazníky jsou vidět na každé jejich fotografii. Vždyť svatba má jiné tempo a rytmus, než běžné dovolenkové fotografování, musí se to umět.

Spolupráce s Nat & Judem je velmi příjemná. Velmi dobře chápou, že každý má o svatebním fotografování jinou představu – někdo rád pózuje originálně a nevadí mu třeba smočit si svatební šaty v oceánu, někdo má rád klasické fotografie s decentním pózováním. Také proto jsou Nat a Jude tak skvělí, protože se Vám přizpůsobí a při fotografování se s nimi budete cítit přirozeně a skvěle.

Výsledkem jsou nádherné svatební fotografie. Vaše památka na celý život.

Nat & Jude se Mauricius přestěhovali z Paříže, ze světového centra módy a umění, kde léta fotili pro prestižní módní časopisy a modeling. Naučili se tak přesně zachytit ten správný okamžik.

Běžný hotelový fotograf pořizuje pouze dokumentární fotografie, Nat & Jude Hardouin Vám garantují krásnou vzpomínku na celý život, která dokonale zachytí kouzlo okamžiku Vás dvou v tropickém ráji.

Nat & Jude mají skutečný cit pro lidi, světlo, prostředí a kvalitní fotografii, která bude těšit ještě Vaše vnoučata.

Využijte možnost mít své svatební fotografie od nejlepších svatebních fotografů na Mauriciu a s osobním přístupem!

Více o Nat & Jude včetně referencí naleznete na www.natejude.com nebo na jejich facebooku.

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
previous arrownext arrow
Shadow
Slider