Reference

Jsme vaši odborníci na pohodovou svatbu v zahraničí s úsměvem

Na trhu již od roku 2008, bez stresu a s garancemi cestovní kanceláře.

Jednotlivá místa pro svatbu osobně známe a naši certifikovaní svatební konzultanti vám rádi poradí a pomohou.

Nechte se inspirovat námi realizovanými svatebními obřady v zahraničí po celém světě. Připravili jsme zde pro Vás výběr z námi realizovaných svateb nejen u moře.

Zde uvedené vybrané reference jsou jen malou ukázkou námi realizovaných svateb v zahraničí z důvodů zachování soukromí některých novomanželů.

Přidejte se k tisícům našich fanoušků a klientů na Facebooku a podívejte se co o nás a našich službách sami říkají.

Reference Mauricius: Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu
Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě – naše svatba na Mauriciu s českou asistencí.

“Dobrý den, zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
S pozdravem, Petra”

A my dodáváme ANO – pro naše zákazníky a jejich hosty, přátele a známé zajišťujeme také dovolené na Mauriciu, vždy s výhodami navíc 🙂

Novomanželům blahopřejeme!

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

 

Reference Mauricius: Denisa & Miroslav

Svatba na Mauriciu Denisy a Miroslava v pohodovém
Seaview Calodyne Lifestyle Resort 4*

Denisa a Miroslav si přáli krásnou svatbu na Mauriciu. Vybrali si pro ni čerstvě zrekonstruovaný pohodový resort Seaview Calodyne Lifestyle na severu Mauricia. Svatba se konala v altánu nad Indickým oceánem, s nádherným výhledem na ostrov Coin de Mire. Novomanželé se vydali fotografovat také na loď, která je jedinečná na celém Mauriciu a patří resortu Seaview Calodyne Lifestyle. Po svatbě si vychutnali svou svatební cestu s mnoha benefity pro novomanžele – naše svatba na Mauriciu.

“Nejkrásnější. .Děkuji. .❤”
Denisa

Novomanželům moc blahopřejeme!

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

 

Reference Mauricius: Petra & Jiří

Svatba na Mauriciu Petry a Jiřího v krásném plážovém resortu
Marriot Le Méridien Ile Maurice 4*+

Petra a Jiří si naplánovali svatbu na Mauriciu tak trochu last minute, pouhých 6 týdnů předem. Měli ale hned jasno v tom, že jejich resortem snů bude  Marriot Le Méridien Ile Maurice 4*. Všechno jsme krásně stihli připravit a svatba v altánu nad pláží se konala také s dětmi jako družičkami. Celá rodina si tak užila pobyt na nekonečné písečné pláži Marriottu – naše svatba na Mauriciu s českou asistencí.

“Dobrý den,
moc děkujeme!
Svatba, pobyt i celý Mauricius byl naprosto úžasný, byl to nádherný zážitek a moc jsme si to užili! Delegátka Staňka byla skvělá, ochotná a pomohla i s dětmi, ty si ji hned oblíbily :-). Prostě vše naprosto skvělé, moc jí ještě jednou dodatečně děkujeme! V hotelu byl taky personál skvělý, všichni byli milý, usměvavý a vycházeli vstříc, nemáme jedinou výtku, a pokud byl nějaký problém, tak vše hned vyřešili. Nadir jako hotelový svatební koordinátor taky super. Teď ještě čekáme na fotografie ze svatby od Nata & Jude, zatím jsme je neviděli, tak nemohu posoudit, ale při focení byli skvěle sehraný a moc milý.
Jinak hotel super, pláž jsme měli vždycky skoro sami pro sebe, moře teplé, počasí úplně ideální. Byli jsme i na dvou výletech, na plavání s delfíny, to byl pro děti i pro nás úžasný zážitek, můžu doporučit. A pak jsme jezdili i samostatně po celém ostrově, i s dětmi se to dalo skvěle zvládnout.
Svatba, jedním slovem nádherná, moc jsme si to užili!
Ještě jednou moc děkujeme za vše!!
S pozdravem Petra s rodinou”

Novomanželům blahopřejeme!

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

 

Reference Itálie: Katka & Peter

Svatba v Itálii Katky a Petera na pláži nedaleko Benátek

Katka a Peter si přáli krásnou svatbu na písečné pláži v Itálii, na kterou všichni pohodlně dorazí a která bude nezapomenutelná pro ně i pro jejich blízké. Vybrali jsme speciálně pro Katku a Petera krásné místo s restaurací, kde jsme rovnou uspořádali svatební hostinu. Svatba se konala v magické datum plné sedmiček, po 17. hodině – naše svatba v Itálii.

“Dobry den p. Bockova, dakujeme krasne za blahopranie, svadba bola uzasna, krasna a pres nas vsetkych urcite nezabudnutelna. Dakujeme este raz i za vasu ochotu a pomoc. Prajem pekny den a po novom vas pozdravuje Katka a Peter.” –Katka

Novomanželům blahopřejeme!

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
previous arrownext arrow
Shadow
Slider
 

Reference Mauricius: Petra & Alfonso

Svatba na Mauriciu Petry a Alfonsa v ikonickém St. Regis Mauritius 6*

Petra a Alfonso si pro svou svatbu snů vybrali pohádkový resort St. Regis 6* na Mauriciu přímo pod horou Le Morne na jihozápadě ostrova. Svatba se konala přímo na pláži a novomanželé si svatební den krásně užili. Na svatební cestě v resortu St. Regis je také čekalo mnoho luxusních benefitů pro novomanžele svatba na Mauriciu.

“Dobry den Hani,
Dekuji Vam za informace svedku 🙂 zitra uz letime domu a opravdu to tady bylo moc krasne.
Moc dekuji za doporuceni tohoto resortu:)
Mauritius je nadherny, je to opravdu raj, svatba byla krasna a servis hotelu je perfektni :-)” 
– Petra

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

 
1 2 3 20